sesja ślubna plenerowa

Zdjęcia studyjne są mało ciekawe i powoli odchodzą do lamusa. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie sesja ślubna w plenerze, którą można wykonać w dowolnym miejscu. Możliwości jest co nie miara, a sesja w plenerze pozwala na spontaniczność, kreatywność i dobrą zabawę. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pasja Pary Młodej znalazła się na pierwszym planie, dzięki czemu w ślubnym albumie znajdą się wyjątkowe fotografie. Zamiast sztucznego pozowania fotograf  (jedrakphoto.com) może wykonać ciekawe zdjęcia podczas pikniku na trawie, pobytu w kinie, w łodzi na środku jeziora czy też w górach bądź w stadninie koni.

Ciekawe pomysły na plener ślubny

Jeśli Para Młoda ma wspólne pasje, to warto wykorzystać to podczas sesji ślubnej. Z kolei dla miłośników natury i sielskich klimatów sprawdzi się sesja ślubna w lesie czy też w parku podczas spacerowania między drzewami. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby wybrać się na wieś czy do muzeum etnograficznego, jeśli pragnie się uzyskać na zdjęciach wiejskie i rustykalne klimaty. A może Para Młoda interesuje się motoryzacją? Wówczas warto wykorzystać na sesji plenerowej zabytkowe auta czy motocykle. Inną opcją będzie rowerowa wycieczka. Jeszcze inną propozycją będzie wykorzystanie wspomnień z dzieciństwa podczas ślubnej sesji zdjęciowej. Można wybrać się w ty celu do wesołego miasteczka czy do cyrku. Jazda na gokartach, jedzenie waty cukrowej, przeglądanie wspólnych zdjęć czy też wizyta na placu zabaw sprawdza się fenomenalnie na zdjęciach.

Z całą pewnością nie zawiedzie nas plener wodny, gdyż nad jeziorem, rzeką, morzem, stawem czy chociażby przy oczku wodnym można liczyć na wyjątkowe ujęcia. Świetną opcją będzie również wybranie się do przystani z żaglówkami, łódkami, statkami, skuterami/rowerami wodnymi. Ślubna sesja zdjęciowa na plaży to doskonałe rozwiązanie. Z kolei fanom sportów ekstremalnych można polecić sesję zdjęciową podczas lotu balonem czy paralotnią, podczas której można liczyć na pełne dynamiki ujęcia. Jeszcze inną opcją będzie rajd samochodów terenowych czy snowboard. Warto również pomyśleć o zdjęciach w bibliotece, w szkole tańca, w zbożu, na lotnisku, na torach kolejowych, na hali sportowej czy też w ruinach zamku.